Aktualności

20.02.2022 | Wyświetleń: 679

ŻAK STARSZY: Wynik mówi wszystko!

Nasza drużyna Żaka Starszego pod wodzą trenera Grzegorza Brejty rozbiła dzisiaj przed własną publicznością rywali z KH Dębica. Wynik spotkania został ustalony na imponujące... 21:0!

W tym meczu dominacja była oczywista. "Szarotki" ustaliły tempo oraz sposób gry i nie dały przy tym rywalom najmniejszych szans na skuteczny atak.

Podopieczni trenera Brejty pierwszą tercją rozpoczęli spokojnie i zdobyli 4 bramki. Punktowali Alex Kolendowicz, Maks Rusnak i Gabriel Wsół.

Prawdziwe zbieranie bramek zaczęło się jednak w tercji drugiej. Nasi ustrzelili ich aż 10! Zdobyli je: Gabryś Wsół, Stanisław Michalski, Alex Kolendowicz, Bartłomiej Budzyk, Maks Rusnak i Karol Kalata.

W ostatniej fazy gry nasi gracze nie zwalniali i do worka z bramkami dorzucili kolejne 7 trafień. Rozpoczął Stanisław Michalski. Dalej w jego ślady poszli Maks Głowa, Maks Rusnak, Gabryś Wsół, Maks Zaręba. Sam Michalski także nie zrezygnował ze strzelania i w 56 minucie ustalił wynik na 20:0, ale ostatnie zdanie miał Alex Kolendowicz. Na dwie minuty przed końcem podniósł na 21:0.

To był festiwal strzelecki w wykonaniu Szarotek. Po spotkaniu z Dębicą nasi gracze nie mają jednak zbyt wiele czasu na regenerację. Już jutro tj. 21.02.2022 zagrają z Niedźwiadkami Sanok.

SKŁAD: Polański (B) - Budzyk, Skiba, Rusnak, Zaręba - Klimczak, Bocheński, Wsół, Michalski, Kalata - Warzycki, Głowa, Kolendowicz, Kozielski

TRENER: Grzegorz Brejta