Aktualności

17.02.2022 | Wyświetleń: 569

ŻAK STARSZY: Powtórka z rozrywki!

Dobry dzień za "Szarotkami" z Żaka Starszego! Dzisiaj nasi gracze rozegrali mecz z Oświęcimiem i zakończyli go z identycznym wynikiem, jak podczas ostatniego spotkania obu drużyn, do którego doszło 12 lutego, czyli... wygraną 9-2!

Gracze MMKS-u Podhale Nowy Targ wiedli prym od samego początku. Już w 1 minucie wspólna akcja Zaręby, Wsoła i Kalaty zakończyła się trafieniem. Punktował Kalata. Poza tą bramką byliśmy jeszcze świadkami trafień Alexa Kolendowicza i Stanisława Michalskiego. Rywale nie odpowiedzieli.

Dokonali tego natomiast dwukrotnie w tercji drugiej, ale... nasi gracze mieli więcej do powiedzenia! Dzięki 2 strzałom Gabrysia Wsoła i jednemu Maksa Rusnaka oraz Maksa Zaręby, nasza drużyna wzbogaciła się o 4 bramki!

Tercja trzecia to kontynuacja dobrej gry i domknięcie wyniku. Postarali się o to Gabryś Wsół i Maks Rusnak.

Wygraliśmy 9:2 (3:0, 4:2, 2:0)!

"Chłopaki znów stanęli na wysokości zadania i wypełnili zagadnienia taktyczne co najmniej tak, jak w meczu poprzednim. Gramy dalej. Niedziela mecz z Dębicą" - skomentował trener Brejta.