Aktualności

13.02.2022 | Wyświetleń: 778

ŻAK MŁODSZY: Kolejna, bardzo udana niedziela za Szarotkami z Żaka Młodszego

W tę niedzielę w nowotarskiej hali lodowej nasz hokejowy narybek zmierzył się z kolegami z KTH Krynicy.

Spotkanie rozpoczęło się dla nas znakomicie.  Przez całą pierwszą tercję widać było wyraźną przewagę górali, co doprowadziło do wyniku 3:0 na naszą korzyść.

Po euforii w szatni, na tercję drugą wyszła zupełnie inna drużyna.  Zbyt zachłyśnięci połowicznym sukcesem, wyraźnie oddaliśmy pola przeciwnikowi, który zaczął ostro atakować. Tercję drugą przegraliśmy 0:2. To była cenna lekcja!

W trzeciej odsłonie spotkania nastąpiło nieznaczne przebudzenie, jednak na fali sukcesu Kryniczanie wyrównali na 3:3. W tym momencie Podhale mocno zaczęło się bronić, dzięki czemu nie straciliśmy już ani jednej bramki.  Decydujący punkt po naszej stronie w 49 minucie po podaniu Mieszka Szlachtowskiwgo zdobył Szymek Zubek.  I dzięki bardzo skutecznej obronie wynik 4:3 utrzymał się już do samego końca.

Było to bardzo emocjonujące spotkanie, które bez wątpienia dostarczyło naszym kibicom wielu wrażeń.

Za tydzień widzimy się na meczu z Cracovią!