12.02.2022 | Wyświetleń: 480

PLHK: To nie był nasz mecz

"Szarotki" z PLHK musiały dzisiaj pogodzić się z porażką podczas meczu wyjazdowego do Krakowa. Starcie z KS Cracovią 1906 nie poszło po myśli naszych zawodniczek, które przegrały 8:2.

W meczu od początku swoje zasady narzuciły rywalki. Zaczęły punktować szybko i grały skutecznie. Po pierwszej tercji uzbierały 4 trafienia.

W tercji drugiej Podhale grało już pewniej i nie pozwoliło rywalkom na tak intensywne napieranie. Mimo to rywalki dwukrotnie oddały celne strzały, które pozostały bez odpowiedzi naszego zespołu.

Sytuacja zmieniała się dopiero w trzeciej tercji, choć to przyszło z czasem. Początkowo wciąż w pędzie była Cracovia. Rywalki podniosły wynik na 7:0 w 47 minucie, ale chwilę później przemówiły zawodniczki Podhala. W 51 minucie strzeliła Karolina Pierwoła, a w 53 Anna Leśnicka. Radość naszych przerwało trafienie Nikoli Isztok z Cracovii, które dało 8 bramkę rywalkom i ustaliło wynik tego spotkania na 8:2 (4:0, 2:0, 2:2)