Firma Techsup

Firmę TECHSUP tworzy zespół profesjonalistów, których głównym celem jest wsparcie techniczne użytkowników maszyn i urządzeń pracujących na wszelkiego rodzaju zakładach przemysłowych. 

Firma ma ku temu możliwości, ponieważ jej specjaliści spędzili większość swego życia zawodowego na rozwiązywaniu podobnych problemów w swoim miejscu pracy. Zdobyta w ten sposób wiedza i doświadczenie pozwalają im więc obecnie pomagać innym.
 
TECHSUP stara się dostarczać usługi o jak najwyższej jakości nie tylko od strony technicznej, ale przywiązuje również dużą wagę do bezpieczeństwa i higieny wykonywanej pracy podczas realizacji swoich projektów. Pracownicy TECHSUP uczestniczą w szeregu szkoleń poszerzających  wiedzę zarówno techniczną, jak i z zakresu BHP aby osiągnąć swój cel.

Dzięki temu firma stale poprawia jakość oferowanych usług i podwyższa swoje kwalifikacje, co sprawia, ze każde zlecenie jest dla TECHSUP ekscytującym wyzwaniem.
 
Te wszystkie czynniki sprawiają, że firma TECHSUP jest godnym zaufania partnerem do współpracy z Państwa firmą.

TECHSUP WYKONUJE:
przenośniki taśmowe
podajniki kubełkowe
przenośniki zgrzebłowe
zbiorniki zasypowe
wagi surowców
zasypy
przesypy
konstrukcje

W ofercie firmy znajduje się także:
- pomoc techniczna w zakresie zestawiarni hut szkła i w innych pokrewnych branżach,
- remonty i modernizacje zestawiarni i pokrewnych linii technologicznych,
- projekty linii technologicznych,
- serwis urządzeń i bieżące naprawy,
 
Zaprojektowane przez TECHSUP urządzenia cechują się prostotą, wysoką jakością i niezawodnością dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas wieloletniego serwisowania urządzeń na zestawiarniach.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej: www.techsup.pl
 
BĄDŹ NA BIEŻĄCO