Grupa początkująca NABÓR


Trener grupy Nabór : Marek Rączka 

Kierownik grupy Nabór: Magdalena Iskrzycka , Małgorzata Pyzowska

Liga: Nabór

Zespół Naboru MMKS Podhale Nowy Targ:  
BR - Łukaszczyk Piotr, BR - Kubik Kamil, 
Iskrzycki Wiktor, Dobrzyński Stanisław, Kurek Tomasz, Żółtek Jonasz, Paleczny Filip, Garbacz Maksym, Jędrol Alan, Sulka Bartłomiej, Sulka Julia, Kopytko Maciej, Majczak Nathan, Kolendowicz Aron, Nenko Stanisław, Gabryś Henryk, Sieczka Jan, Kapuściak Patryk, Jurus Maria, Kozak Franciszek, Morajko Aleksander, Skiba Filip, Legutko Ksawery, Wójtowicz Anna, Kubinek Antoni, Zięba Oliwier, Legutko Szymon, Chelicki Natan

 


Aktualne terminy zajęć grupy początkującej Nabór znajdują się w zakładce HARMONOGRAM http://mmks.sportowepodhale.pl/harmonogram 
 Koszt składki miesięcznej za wszystkie treningi (zajęcia na lodzie, basen, akrobatyka, treningi na sali i w plenerze) w kwocie 70,00 zł miesięcznie. Pierwszy miesiąc zajęć jest bezpłatny. Drugie dziecko z rodziny płaci tylko 50% składki, czyli za dwójkę dzieci płacimy 105,00 zł miesięcznie .

W klubie istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu hokejowego na sezon hokejowy, do kwietnia danego sezonu hokejowego w cenie za wypożyczenie 80,00 zł na jeden sezon. Z zebranych pieniędzy za wypożyczenie sprzętu zakupujemy nowy sprzęt lub naprawiwamy uszkodzony sprzęt. 

Pomoc przy organizacji, wypożyczenia sprzętu prowadzi Tomasz Węglarczyk tel. 604 23 96 72

ubezpieczenie wrocław kosmetologia poznań


 

Nie wiesz jak zacząć ? - Po prostu przyprowadź dziecko na zajęcia grupy Nabór i podejdź do trenera. Zapisy są cały rok. 

Kiedy można zapisać dziecko? - zapisy na zajęcia trwają przez cały sezon. 

Od ilu lat można grać w hokeja ? - przygodę z hokejem zaczynamy już od czwartego roku życia. Nie ma co zwlekać z wiekiem im dziecko wcześniej zacznie tym dalej zajdzie. 

Ale moje dziecko nie umie jeżdzić na łyżwach ! - tym sie nie martw, to my jesteśmy od tego by dziecku pomóc przy pierwszych krokach na łyżwach.

Ale moje dziecko jest niesmiałe ! - jeżeli to pomoże dziecku to opiekun po ustaleniu z trenerem może wejść z dzieckiem na lód oczywiście na łyżwach. Pamiętaj jak dziecko przyjdzie na zajęcia z kolegą lub z koleżanką to napewno będzie mu rażniej.

Jak mam ubrać dziecko na zajęcia na lodzie ? - na trening przychodzimy minimum pół godziny wcześniej, aby na spokojnie dziecko przebrać. Na gołe ciało najlepiej ubrać bieliznę termalną, która dobrze odprowadza wilgoć, dobrze grzejącą i grube skarpety. Pamiętaj aby dzicko nie przegrzać, jest to gorsze od chłodu. Dziecko na lodzie nie zmarznie ponieważ się aktywnie porusza.     

Dlaczego wybieramy hokej dla swojego dziecka? - nasz klub sportowy posiada bardzo dużo urozmaiconych zajęć ogólnorozwojowych, posiada najbardziej doświadczoną kadrę trenerską. Klub ma bardzo duże osiągnięcia sportowe od wielokrotnie zdobytych mistrzostw polski po wyszkolenie największej ilości Olimpijczyków w Polsce. Hokej poza czynnikami sportowo-wychowawczymi daje zawodnikowi możliwość przejścia na sport zawodowy. Wybijający się zawodnicy podczas nauki na studiach mają szansę podpisać kontrakt za grę w zespole z utrzymaniem akademika, wyżywieniem, oraz wynagrodzenie finansowe za grę. 


Hokej ma jeszcze jedną fajną zaletę - w zimowe brzydkie dni, kiedy nie ma gdzie z dzieckiem wyjść, hala lodowa daje dziecku piekną alternatywę w stosunku do gier i wysiadywania długich godzin przed telewizorem ! 
 


 
Poniżej obejrzyj nasz filmik demonstracyjny z zajęć jakie organizujemy dla naszych najmłodszych dzieciaków.