Joga

Joga do przez wielu wciąż niedoceniana forma ćwiczeń, która okazuje się idealnym dopełnieniem w harmonogramie treningowym hokeisty.  Pozwala m.in. uelastycznić mięśnie, stawy, poprawić krążenie, zarządzać pokładami energii, wzmocnić oś ciała, a także pomaga w rozluźnieniu ciała, czy też pomaga w koncentracji. Możliwości, jakie niesie ze sobą joga w treningu sportowca są nieograniczone, a wszystko ze względu na bardzo szeroką paletę ćwiczeń.Korzyści płynące z jogi nie są oczywiście zarezerwowane jedynie dla sportowców. Ćwiczenia jogi realizowane w klubie MMKS Podhale Nowy Targ przez trenera Koroleva są dedykowane wszystkim zainteresowanym - bez względu na płeć, wiek, poziom dotychczas prowadzonej aktywności fizycznej. Osobom niezwiązanym aktywnie ze sportem pomoże m.in. w poprawie samopoczucia, koncentracji, krążenia, ogólnej sprawności i pomoże podnieść elastyczność własnego ciała. Koszt zajęć, które będą trwały 90 minut (19:45 – 21:15) to 35 zł. Pierwsze zajęcia za darmo. 

Zajęcia mają charakter otwarty, dlatego zapraszamy nie tylko naszych zawodników, ale także ich rodziców, opiekunów i wszystkich zainteresowanych. Więcej informacji o zajęciach Jogi w MMKS Podhale Nowy Targ można uzyskać bezpośrednio u trenera Pavla Koroleva lub poprzez kontakt telefoniczny: 

730 149 465​

Ruszamy już 20 stycznia 2020!PAVEL KOROLEV
Trener z Moskwy. Gracz wielu rosyjskich drużyn. Tytuł sportowy: kandydat na mistrza sportu. Ukończył Moskiewską Państwową Akademię Kultury Fizycznej i Sportu. W zawodzie od ponad 7 lat. Współpracował z drużynami rosyjskimi i drużynami z Europy. Pasjonat, popularyzator i trener jogi. Swoje doświadczenie zdobywał w najlepszych indyjskich szkołach jogi. Nieustannie pogłębia swoje zainteresowanie tą formą ćwiczeń i dostrzega w niej cenne elementy, które chętnie wykorzystuje w treningach z młodymi hokeistami.