Drużyny amatorskie

II liga: Cztery gole w przewadze

Trudno spodziewać się emocji w spotkaniu, w którym jedna drużyna już po 8 minutach prowadzi 3:0.

A tak było w konfrontacji Gazdy z kryniczanami. Gazda szybko objęła prowadzenie, a w kolejnych minutach kontrolowała wydarzenia na tafli. Ciosy rozdawała po równo w pierwszej i drugiej odsłonie. W połowie meczu na tablicy świetlnej pod nazwą Gazda paliła się szóstka, a pod nazwą przejezdnej drużyny - zero. Kryniczanie nie potrafili zdobyć gola nawet wtedy, gdy grali w przewadze. Jak to się robi pokazali im górale, którzy trzy z sześciu goli zdobyli grając pięciu na czterech.

Wysokie prowadzenie sprawiło, iż w trzeciej odsłonie gospodarze pofolgowali. Pozwolili przyjezdnym na honorowe trafienie, ale sami mieli ostatnie słowo. Oczywiście wykorzystali kolejna grę w przewadze.

KH Gazda Team Nowy Targ – Infinitas KH KTH Krynica 7:1 (3:0, 3:0, 1:1)
Bramki dla Gazdy: Pajerski, Zaręba, Cecuła, Wielkiewicz, Piekarz, Puławski, Jastrzębski.
Gazda: Słowakiewicz (Martuszewski) – Cecuła, Gabryś, K. Sulka, Jastrzębski, Kmiecik – Puławski, Smarduch, Pajerski, Zaręba, Wielkiewicz – D. Sulka, Piekarz, Zwinczak, Przybyło, Tylka – Iskrzycki. Trener Tadeusz Puławski.