01.10.2018 | Wyświetleń: 1156

Turniej Słowackiej Ligi HP3 odbył się po raz pierwszy w Nowym Targu

W turnieju zagrała grupa NABÓR 2010 rocznik. Turniej odbył się w sobotę 29.10.2018r.

Było to już drugie spotkanie ligowe, pierwsze odbyło się w Dolnym Kubinie. Nasi najmłodsi wychowankowie pod opieką trenera Rafała Sroki pokazali góralski pazur. Mecze były dwa razy po 20 minut, dwie tercje, liczone osobno.

Pierszy mecz turniejowy Podhala był z HK Altis Namestovo z wynikiem 5:2 oraz 5:7
MHK Dolny Kubin z MHK Ruzomberok 9:2 oraz 7:3
MMKS- Podhale z MHK Dolny Kubin 6:5 oraz 2:10
HK Altuis Namestovo z MHK Ruzomberok 9;2 oraz 7:3
MMKS- Podhale z  MHK Ruzomberok 11:3 oraz 12:4
MHK Dolny Kubin z HK Altuis Namestovo 5:4 oraz 2:4

Trener Rafał Sroka, kierownik grupy Marcin Kowalski.
Zawodnicy: Parszywka Bartosz, Knap Jakub, Węglarczyk Patryk, Rzeczkowski Miłosz, Duda Eryk, Marek Maciek, Wsół Gabryś, Czaja Michał, Szlachtowski Mieszko, Danel Piotr, Kosmal Igor.

Pierwszy debiut i od razu awansując jako sędziowie międzynarodowi, którzy poprowadzili spotkanie mini hokeja to Kacper Duda i Patryk Wsół a obserwatorem i koordynatorem turnieju był trener Peter Bohunicky.