Aktualności

Jedziemy do Warszawy na Finał Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018!

W dniu 12.11.2017 r. odbyły się kwalifikacje do IV Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie – Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018 w Dębicy. W eliminacjach udział wzięło 8 drużyn. Do ogólnopolskiego finału w Warszawie z II miejsca awans wywalczyła drużyna MMKS Podhale Nowy Targ. Z grupy A wyszliśmy z maksymalną ilością punktów pokonując Dębice

Z grupy A wyszliśmy z maksymalną ilością punktów pokonując Dębice 3:2, Sanok Niedźwiadki pokonaliśmy 8:0, Lublin uległa nam 16:1. W pół finale gładko pokonaliśmy Cracovie 7:3. Finał rozegraliśmy z Unią Oświęcim przegrywając 8:4 co uplasowało nas na 2 miejscu w końcowej kwalifikacji.

Jesteśmy dumni, że mamy takich walecznych młodych sportowców, którzy zostawili serce na lodzie i wywalczyli awans do finału Czerkawskiego na Narodowym .

Gratulujemy całej drużynie!
Podziękowania za przygotowanie zawodników składamy dla Trenera Rafała Sroki i kierownika zespołu Pani Justyny Łapsy.

Bez was nie byłoby nas !
Dziękujemy rodzicom za liczny udział i doping dla naszych hokeistów – Zarząd Klubu MMKS-Podhale

MMKS: Kamil Firek, Kacper Łapsa – Kacper Jastrzębski, Staś Michalski, Piotr Warzycki, Max Zaręba, Szymon Tobiasiewicz, Kacper Skiba, Milena Szlachtowska, Max Głowa, Bartek Budzyk, Adrian Fryźlewicz, Karol Kalata, Gabryś Wsół , Kamil Bocheński; Trener Rafał Sroka.

Powrót