26.11.2017 | Wyświetleń: 656

Jedziemy do Warszawy na Finał Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018!

W dniu 12.11.2017 r. odbyły się kwalifikacje do IV Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie – Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018 w Dębicy. W eliminacjach udział wzięło 8 drużyn. Do ogólnopolskiego finału w Warszawie z II miejsca awans wywalczyła drużyna MMKS Podhale Nowy Targ. Z grupy A wyszliśmy z maksymalną ilością punktów pokonując Dębice

Z grupy A wyszliśmy z maksymalną ilością punktów pokonując Dębice 3:2, Sanok Niedźwiadki pokonaliśmy 8:0, Lublin uległa nam 16:1. W pół finale gładko pokonaliśmy Cracovie 7:3. Finał rozegraliśmy z Unią Oświęcim przegrywając 8:4 co uplasowało nas na 2 miejscu w końcowej kwalifikacji.

Jesteśmy dumni, że mamy takich walecznych młodych sportowców, którzy zostawili serce na lodzie i wywalczyli awans do finału Czerkawskiego na Narodowym .

Gratulujemy całej drużynie!
Podziękowania za przygotowanie zawodników składamy dla Trenera Rafała Sroki i kierownika zespołu Pani Justyny Łapsy.