Aktualności

Nauka hokeja na lodzie

Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale Nowy Targ zaprasza na naukę hokeja na lodzie prowadzoną pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Zajęcia sportowe adresowane są do dzieci w wieku od 4 do 8 lat i obejmują zajęcia na lodzie, gimnastykę, basen oraz zajęcia ogólnorozwojowe. Dzięki wsparciu Gminy Miasto Nowy Targ oraz licznym Sponsorom, oferujemy bezpłatne zajęcia i sprzęt dla grup szkolnych w każdy Wtorek od 12:15 do 13:15.
Jazda na łyżwach, to dla dzieci atrakcyjna forma spędzania czasu wolnego, zwłaszcza w dobie Internetu. Tutaj nie ma komórek, tabletów, czy komputera rozjarzonych sztucznym światłem. Jest prawdziwa zabawa oraz praca nad własnymi umiejętnościami kształtująca charakter.  
Zajęcia mają na celu popularyzację gry w hokeja, która w przyszłości może stać się pasją każdego z dzieci. Uczęszczając regularnie na zajęcia, mogą one rozwijać swoje zainteresowania. Co więcej, jazda na łyżwach znacznie wpływa na rozwój kondycji i sprawności fizycznej. Jest więc pożyteczna pod względem spędzania wolnego czasu – aktywnie i zdrowo.      
Chętnych zapraszamy na zajęcia! Można się z nami skontaktować poprzez wysłanie wiadomości e-mail: biuro@mmks-podhale.pl, bądź telefonicznie 18 264 60 20 / 513 353 434. Czekamy na Was!
 
Monika K.
 

Powrót