20.09.2021 | Wyświetleń: 829

ŻAK MŁODSZY: Fenomenalny start rozgrywek!

"Szarotki" kategorii Żak Młodszy, prowadzone przez trenera Ryszarda Kaczmarczyka, w niedzielę rozpoczęły zmagania ligowe 2021/2022. Do pierwszego meczu sezonu doszło w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Rywalami naszych były Niedźwiadki Sanok, nad którymi gracze MMKS Podhale Nowy Targ odnieśli spektakularne zwycięstwo 18:4!

W pierwszej tercji przez dobre kilka minut tablica wskazywała 0:0. Pierwszego gola zdobyły Niedźwiadki, otwierając tym samym wynik. Prowadzenie gości nie trwało jednak długo. Na 1:1 wyrównał Patryk Węglarczyk. Gra w pierwszej tercji była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 4:2 dla Podhala.

W drugiej tercji worek z bramkami otworzył się na dobre. Szarża "Szarotek" doprowadziła na koniec drugiej tercji do wyniku 12:3 na naszą korzyść.

W tercji trzeciej widzieliśmy już tylko kontynuację znakomitej dyspozycji zespołu z Nowego Targu. Finalnie mecz zakończył się imponującym wynikiem 18:4 dla gospodarzy!

Puntowali: P. Węglarczyk, G. Wsół,  B.Walicki,  P. Danel,  M. Marek, M. Szlachtowski,  Sz. Zubek.