Aktualności

KRĘCIMY NA ROWERZE KILOMETRY - DO WYGRANIA 100 000,00 zł.

Dzieci i młodzież z klubu hokejowego mają szansę na sztuczny lód, który jest do wygrania w dotacji LOTTO

Miło nam poinformować, że do 2 etapu konkursu zakwalifikował się klub MMKS-Podhale. Zostaliśmy wybrani do drugiego etapu programu jako szczęśliwcy wśród 30 organizacji, które złożyły wniosek. Jesteśmy w stanie wygrać projekt o wartości 100 000 złotych. Aby to osiągnąć, musimy włączyć aplikacje ENDOMONDO dołączyć do grupy MMKS Podhale (pełna nazwa Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale) i wykręcić na rowerze do 15 września jak najwięcej kilometrów!

BARDZO PROSIMY O WSPARCIE W PROJEKCIE odLOTTOWA jazda poprzez dołączenie do naszej grupy rowerowej w aplikacji ENDOMONDO. Wystarczy zalogować się poprzez podany link, dołączyć do wydarzenia i wybrać grupę MMKS Podhale Nowy Targ. https://www.endomondo.com/challenges/37468828

Kto nie kręci na rowerze to prosimy o medialne wsparcie naszej inicjatywy. Jest to szansa, aby nasze dzieci mogły cały rok trenować na lodzie i wyrównywać poziom nauki jazdy na łyżwach z zagranicznymi klubami hokejowymi. Stawiamy na lepszy rozwój sportowy naszych dzieciaków i młodzieży. Aby tak się stało konieczne jest zabieganie o podnoszenie poziomu szkolenia, który musi trwać dłużej niż sam sezon zamrożonej tafli lodowej.

Tomasz W. 

Powrót