Aktualności

07.03.2021 | Wyświetleń: 694

MŁODZIK: Bolesna przegrana

Sobotni mecz Młodzików niestety nie potoczył się według planu Podhala. Gracze MMKS Podhale Nowy Targ pierwsze dwie tercje zagrali optymalnie, ale pogrom przyszedł w tercji trzeciej.

Początek meczu przyniósł 8 minut ciszy, po których gospodarze punktowali po raz pierwszy. Drugą bramkę ustrzelono w 14" po czym znowu nastąpiło uspokojenie gry.

W tercję drugą rywale wjechali rozpędzeni i podwyższyli wynik na 3:0 już po 43 sekundach. Igor Antolak minutę później ostudził zapędy Unii, ale jedynie na 5 minut. Danylo Baida podwyższył rezultat na 4:1. Z takim stanem obie drużyny wjechały do tercji trzecie.
Tam Unia pokazała pazur i w przeciągu 20 minut pokonała naszego bramkarza 5 razy. To ustanowiło wynik na 9:1 (2:0, 2:1, 5:0).