18.01.2021 | Wyświetleń: 526

UNIHOKEJ: Piękna gra, piękna wygrana!

Dziewczyny MMKS Podhale Nowy Targ toczące boje w Unihokejowej Ekstralidze Kobiet, po raz kolejny nie dały szans UKS Bankówką Zielonka i... wygrały!

Do meczu doszło w Nowym Targu. Drużyna Podhala od razu przystąpiła do działania. Bramka otwierająca worek padła w 3 minucie. Do końca pierwszej tercji na koncie naszych było już 5 zdobyczy.

Druga tercja przyniosła ostudzenie tej gonitwy za bramkami i tym razem punktowały rywalki, które oddały jeden celny strzał.

Trzecia faza gry to powrót do gry silnego Podhala. Cztery bramki dla MMKS Podhale Nowy Targ i jeden celny strzał rywalek. Tercja zakończyła się wynikiem 4:1.

Finalnie "Szarotki" wygrały 9:2. Najlepszym zawodnikiem po stronie naszej drużyny została Justyna Florczak, która zdobyła 3 bramki.