Aktualności

Czy znowu posypią się żetony ?

Po raz kolejny dzieci z klubu MMKS-Podhale mają okazję dostać nowy sprzęt hokejowy.

Fundacja Tesco pozwoliła nam po raz kolejny zawalczyć o pięć tysięcy złotych na sprzęt dla najmłodszych dzieciaków z naszego klubu MMKS-Podhale.

Gorąco namawiamy kibiców, rodziców, wójków z ciociami jak i dziatków naszych młodych hokeistów o zakupy w TESCO i zbieranie żetonów na nasz projekt dotacji którym z ramienia klubu opiekuje się nasz kolega Mariusz Wcisło.

Dzięki tak wspaniałemu programowi w naszym klubowym magazynie mamy dostepne nowe, zadbane sprzęty hokejowe typu kaski, bodyczki, nagolenia, sprzęt bramkarski itd. a teraz brakuje nam dobrych łyżew dla dzieci.

Wspaniały jest widok gdy, nowo zapisane dziecko do naszego klubu hokejowego może od nas wypożyczyć zadbany, elegancki sprzet. Dzieci z magazynu wychodzą przeszczęśliwe, a rodzice nie muszą wydawać większych pieniędzy na pierwszy start dzieciaka. 

Sprzetowe potrzeby w klubie mamy bardzo duże i powoli uzupełniamy magazyny, aby najmłodszym tym pierwszy raz stawiającym kroki łyżwiarskie na naszym lodowisku pomóc wystartować w wielkiej przygodzie z hokejem .
 

Klub MMKS-Podhale mocno namawia do robienia zakupów w wspierającej nas sieci sklepów Tesco.
Tomasz W.  

Powrót