17.01.2021 | Wyświetleń: 688

ŻAK STARSZY: 16-bramkowa wygrana!

Sobotnie spotkanie Żaków Starszych MMKS Podhale Nowy Targ z KH Dębicą przyniosło festiwal bramek. Rozgrywane na własnym lodzie spotkanie dało 16 celnych strzałów Podhala i zapewniło naszym piękne zwycięstwo!

Podopieczni Marcela Skokana zdominowali Dębicę. Swoją szarżę na ich bramkę rozpoczęli od pierwszych minut. W efekcie tercja pierwsza przyniosła już 6 trafień. Podzielili je między siebie Gabriel Wsół, Stanisław Michalski, Kacper Jastrzębski, Maks Rusnak i Maks Głowa.

W drugiej tercji nastawienie Podhala się nie zmieniło. Trafiali Maks Zaręba w 23", następnie Maks Rusnak w 29", Kamil Gach w 32" i Szymon Rusnak w 34". Ich bramki pozwoliły zmienić wynik na 10:0.

Choć Dębica próbowała odpowiedzieć, to w starciu z halnym z Podhala nie miała szans. Tercja finałowa przyniosła kolejne ładne akcje Podhala, które umieszczeniem krążka w bramce rywala zwieńczyli: Gabriel Wsół, Kamil Gach, Bartłomiej Budzyk, Staszek Michalski, Szymon Rusnak i Maks Zaręba, który dosłownie w ostatniej sekundzie podwyższył wynik na 16:0 (6:0, 4:0, 6:0).