16.01.2021 | Wyświetleń: 771

ŻAK MŁODSZY: Podhale znów górą!

"Szarotki" z Żaka Młodszego nie dały szans gościom z KH Dębicy, którzy stawili się dzisiaj w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Zespół Grzegorza Brejty ponownie rozbił Dębicę i w trakcie całego spotkania zdobył aż 17 bramek.

Na prawdziwe rozpoczęcie gry przyszło nam trochę poczekać. Pierwsze dziesięć minut to wyrównana gra i wzajemne poznanie się drużyn. Patryk Węglarczyk w 10:16 przełamał jednak milczenie i zdobył pierwszą bramkę dla Podhala. To otworzyło drogę do kolejnych zdobyczy "Szarotek". W tej tercji pięknie punktowali jeszcze Mieszko Szlachtowski i Maciej Marek, co pozwoliło zamknąć tę fazę gry z łącznym wynikiem 4:0.

Ciekawiej było w tercji drugiej. Rozpędzone Podhale trafiało celnie aż 8 razy i dało 1 szansę Dębicy na odpowiedź. Na tym jednak się skończyło, bo w tercji ostatniej "Szarotki" w pełni dominowały i punktowały pięciokrotnie.

Mecz zakończył się imponującym wynikiem 17:1 (4:0, 8:1, 5:0).