15.01.2021 | Wyświetleń: 752

ŻAK STARSZY: Cracovia rozbita!

Czwartek 14 stycznia okazał się pomyślny dla zawodników MMKS Podhale Nowy Targ, którzy na wyjeździe rozegrali ligowe starcie z MKS Cracovią. "Szarotki" wywalczyły pewne zwycięstwo oddając przy tym pięć trafień w bramkę rywali!

Halny w Krakowie najmocniej zawiał w tercji pierwszej. Wówczas Gabriel Wsół, Igor Antolak, Filip Kopytko i Patryk Zubek w przeciągu 18 minut ustrzelili 4 bramki dla MMKS Podhale Nowy Targ. Pierwsze trafienie Wsół zafundował rywalom już w 3 minucie.

Druga tercja to zupełnie inna gra. Grające z mocną punktową przewagą "Szarotki" mogły kontrolować spotkanie. Ostatnie sekundy tej części gry zdołały przynieść jednak jeszcze jedno trafienie Zubka. Wynik zmienił się na 0:5 i jak się później okazało, tercja trzecia nie przyniosła już żadnych aktualizacji.

TRENER: Marcel Skokan

W weekend kolejne zmagania. W sobotę 16 stycznia 2021 mecz z KH Dębica (godzina 11:45). Dzień później zespół skrzyżuje kije z drużyną z Krynicy (godzina 11:15). Mecze odbędą się w Nowym Targu bez udziału publiczności.