Aktualności

MŁODZIK: Trudna batalia z Niedźwiadkami. Teraz Liga Karpacka

Zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ są już po ligowym spotkaniu z zespołem UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok. Rozgrywane w Arenie Sanok spotkanie przyniosło dwie bardzo zacięte i wyrównane tercje, ale wszystko tak naprawdę rozstrzygnęło się w tercji trzeciej, która została zdominowana przez rywali.

Pierwszą bramkę w starciu zdobyły "Niedźwiadki". W 3:50 stojącego w bramce Podhala Kacpra Zająca pokonał Kacper Rocki. Kolejne minuty przyniosły walkę o krążek i serię prób na zdobycie bramki. W końcu w 11 minucie szczęście dopisało Szczepanowi Żółtkowi z MMKS Podhale Nowy Targ, który oddal celny strzał i wyrównał wynik. Radość naszych nie trwało jednak długo, bo 2 minuty później Sanok odpowiedział. Tercję pierwszą zamknęliśmy więc z wynikiem 2:1. 

Choć kolejna faza gry rozpoczęła się szybko i zdobywca drugiej bramki dla Sanoka z pierwszej tercji - Sebastian Burczyk - podniósł wynik swojej drużyny o kolejne trafienie, to reszta tercji nie obfitowała już w więcej trafień Sanoka. Punktowało za to Podhale. Sklejona przez Konrada Kaletę i Dawida Łojasa akcja, pozwoliła Łojasowi posłać krążek do bramki rywali. 

Do tej pory gra była naprawdę wyrównana i jednobramkowa przewaga nie dawała Niedźwiadkom jeszcze gwarancji na spokojną wygraną. Podhale atakowało, ale ostatecznie to rywale, z doskonale strzelającym tego dnia Sebastianem Burczykiem, otworzyli worek z bramkami i pięciokrotnie umieścili krążek w bramce Podhala. Ten trudny mecz, w trakcie którego zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ na lodzie zostawili sporo serca, zakończył się ostatecznie wynikiem 8:2 (2:1, 1:1, 5:0).

SKŁAD: 
Kacper Zając - Burt, Zubek, Kopytko, Żółtek Łojas - Jodłowski, Bryniarski, Kaleta, Niedośpiał - Ratusznik, Kowalski, Mizera. 

TRENER: Ryszard Kaczmarczyk
 

To jednak nie koniec zmagań naszych w Sanoku. Drużyna Młodzika rozpocznie tam dzisiaj trwające dwa dni zmagania w ramach Ligi Karpackiej. Poniżej prezentujemy harmonogram wydarzenia.


12. STYCZNIA 2021 (WTOREK)
9.30 - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok-MMKS NOWY TARG
11.45 – JKH GKS JASTRZĘBIE – MKS SOKOŁY TORUŃ
14.00 – STS NIEDŹWIADKI MOSIR SANOK – MKS SOKOŁY TORUŃ
16.15 – MMKS NOWY TARG –JKH  GKS JASTRZĘBIE

13. STYCZEŃ 2021 (ŚRODA)
9.00 – MKS SOKOŁY TORUŃ – MMKS NOWY TARG
11.15 – STS NIEDŹWIADKI MOSIR SANOK – JKH GKS JASTRZĘBIE


 

Powrót