10.01.2021 | Wyświetleń: 867

ŻAK MŁODSZY: Dębica pod ostrzałem!

To było prawdziwe gradobicie bramek! Tak bez wątpienia można podsumować sobotnie spotkanie "Szarotek" z KH Dębicą, w trakcie którego padło aż 21 celnych strzałów. Wszystkie to zdobycze graczy MMKS Podhale Nowy Targ!

Zespół Grzegorza Brejty nie potrzebował dużo czasu, by zdobyć pierwszą bramkę. Dokładnie 77 sekund. Wówczas punktował Maciej Marek po wspólnej akcji z Barłomiejem Walickim. Od tego czasu do końca tercji zawodnicy Podhala a wśród nich Jakub Biel, Mieszko Szlachtowski, Kamil Bocheński, Barłomiej Walicki, Karol Kalata, Patryk Węglarczyk i Eryk Dyda zdobyli jeszcze 9 bramek.

Tercja druga przyniosła uspokojenie gry i kolejne trzy bramki w wykonaniu naszych zawodników. Rosnący wynik i 13 bramek nie wystarczyło jednak "Szarotkom" i w trzeciej tercji stan konta nasi powiększyli o kolejne 8 trafień. KH Dębica nie odpowiedziała ani razu. Mecz zakończył się dotkliwym dla gości wynikiem 21:0 (10:0, 3:0, 8:0).