Aktualności

MŁODZIK: Strata z pierwszej tercji przesądziła

Za zespołem Ryszarda Kaczmarczyka zaciekły mecz na własnym lodzie, podczas którego "Szarotki" zmierzyły się z drużyną MKS Cracovia Kraków (9.1.2021). Spotkanie przyniosło rywalizację na wysokim poziomie i niezwykle wyrównaną grę w każdej tercji.

Spotkanie rozpoczęli gości, którzy w przeciągu 7 minut zdobyli dwie bramki. Zespół Podhala potrzebował 10 minut na rozkręcenie się. Dokładnie w 10:50 padło trafienie Dawida Łojasa. Od tej chwili oba zespoły toczyły mocną walkę o krążek i żadna bramka nie pozostała bez odpowiedzi. Tercja pierwsza zakończyła się wynikiem 2:4. Po Łojasie punktował jeszcze Patryk Zubek. 

W drugiej części Konrad Kaleta z Podhala ustrzelił trzecią bramkę podnosząc wynik na 3:4, ale rywale nie pozostali dłużni i tercję drugą zamknął wynik 1:1.

Nadzieja na wygraną pozostawała, choć rywale z Krakowa nie ułatwiali zadania naszym w tercji trzeciej. Bramkę otwierającą zdobył Laszkiewicz, po czym do boju przystąpili zawodnicy z Podhala. Dawid Łojas i Patryk Zubek w przeciągu 2 minut zdobyli dwie bramki. Rywale odpowiedzieli tym samym, ale remis w tej tercji uratował Piotrek Bury, który zdobył trzecią bramkę w 59:59. 

Wynik tego zaciętego meczu to 6:8 (2:4, 1:1, 3:3).

SKŁAD:
Kacper Zając (B)

Piotr Bury
Patryk Zubek
Filip Kopytko
Szczepan Żółtek
Dawid Łojas

Mikołaj Jodłowski
Daniel Bryniarski 
Konrad Kaleta 
Bartłomiej Niedośpiał
Igor Antolak

Bartłomiej Pańczyk
Mikołaj Ratusznik
Kmil Kowalski
Eryk Mizera
 

Powrót