13.12.2020 | Wyświetleń: 658

MŁODZIK: Nie dali rady Niedźwiadkom

Po czwartkowym meczu z UKH Unią Oświęcim, który zakończył się zwycięstwem Unii 6:2, nasi gracze mieli tylko kilkadziesiąt godzin, by przygotować się do kolejnego starcia, jakim był sobotni mecz z Niedźwiadkami z Sanoka. Spotkanie odbyło się na nowotarskim lodzie, ale mimo zawziętości ze strony Podhala, ostatecznie mecz padł łupem drużyny gości.

Przyjezdni rozpoczęli bardzo szybko. Po niespełna 45 sekundach cieszyli się z pierwszej bramki. W szeregach Podhala nastąpiło mocne zwarcie i w 3:30 nasza drużyna doprowadziła do wyrównania.

Taki stan rzeczy utrzymywał się aż do końcówki drugiej tercji. Wówczas Niedźwiadki w minutę ustrzeliły dwie bramki, co zmieniło wynik spotkania na 1:3.

Za sprawą Dawida Łojasa zespół Podhala w tercji trzeciej podwyższył swoje saldo punktowe o dwa celne strzały. Na nieszczęście "Szarotek" rywale odpowiedzieli tym samym i mecz zakończył się wygraną gości.

Wynik meczu 3:5 (1:1, 0:2, 2:2).