12.12.2020 | Wyświetleń: 756

ŻAK STARSZY: Dobra gra i zwycięstwo

Sobota 12.12.2020 poza sukcesem naszych Żaków Młodszych w Krynicy-Zdroju (6:14), przyniosła także sukces Żaków Starszych na własnym lodzie. Nasi gracze, którzy zagrali ligowy mecz z UKS Niedźwiadkami MOSIR Sanok, po ładnej grze zwyciężyli 3:1.

Podopieczni Marcela Skokana prowadzili wyrównaną grę z rywalami w tercji pierwszej. Na bramkę gości, która była pierwszą w tym meczu, w 6 minucie odpowiedział Jan Błach po wspólnej akcji z Maksem Głową i Piotrem Warzyckim. Tercja otwierająca zakończyła się remisem 1:1.

W kolejnych etapach gry, ta była bardzo wyrównana i mało obfitująca w bramki. Padły w sumie 2 celne trafienia. Jak się okazało, ich autorami byli Marcin Sroka i Adrian Piątek z MMKS Podhale Nowy Targ.

Mecz zakończył się wynikiem 3:1 (1:1, 2:0, 0:0).