15.11.2020 | Wyświetleń: 839

MŁODZIK: Była wola walki, dobre akcje, ale zabrakło szczęścia

Nasza reprezentacja MMKS Podhale Nowy Targ Młodzik ma za sobą mecz ligowy z MKS Cracovią. Sobotnie spotkanie zostało rozegrane na lodowisku w Krakowie i przyniosło łącznie 10 bramek.

W pierwszej tercji choć celne strzały zaczęli oddawać jako pierwsi rywale, byliśmy świadkami naprawdę wyrównanej gry. Po stracie dwóch bramek w Podhalu nastąpiło przebudzenie i Podhale punktowało. Po tej bramce rywale odpowiedzieli, ale "Szarotki" nie pozostały dłużne. Wynik 3:2 w tej fazie gry niczego jeszcze nie przekreślał.

W drugiej tercji nasz zespół także walczył dzielnie i na dwie bramki rywali odpowiedział jednym, celnym trafieniem. Problemy zaczęły się w tercji trzeciej, kiedy to kolejne dwie bramki Krakowa, Podhale pozostawiło bez odpowiedzi. Wynik meczu 7:3 (3:2, 2:1, 2:0).