26.10.2020 | Wyświetleń: 708

ŻAK STARSZY: Wygrana z Unią 7:2

Prowadzeni przez Marcela Skokana zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ kategorii Żak Starszy, w niedzielę 25 października zapewnili nam festiwal świetnych bramek podczas spotkania ligowego z UKH Unią Oświęcim.

Rozgrywany na nowotarskim lodzie mecz stanowił 2 kolejkę pierwszej rundy ligi MOZHL. Przez pierwsze 10 minut spotkania obie drużyny poznawały swoją grę. W końcu bezbramkową ciszę przerwał Piotr Warzycki. Na bramkę gracza Podhala po 5 minutach odpowiedział Adrian Ziober z Unii, ale po jego akcji do gry szybko powróciły "Szarotki". Patryk Zubek a po nim Adrian Piątek podwyższyli wynik tercji pierwszej na 3:1.

W drugiej tercji padły 3 bramki. Dwie z nich to dorobek Podhala, dla którego punktowali Filip Kopytko, a po nim Marcin Sroka.

Wynik spotkania został ustalony w ostatnich minutach gry. Adrian Piątek i Patryk Zubek to jedyni zdobywcy bramek w tercji trzeciej, co finalnie przełożyło się na wynik końcowy meczu 7:2 (3:1, 2:1, 2:0).