Aktualności

Finał Czerkawski na Narodowym 2018

Hokeiści Naboru MMKS Podhale Nowy Targ uczestniczyli w IV edycji Czerkawski Cup na Narodowym.

Nowotarżanie, którzy przepustkę na tą imprezę wywalczyli w listopadzie w Dębicy zajmując drugie miejsce.
W 2017 roku MMKS Podhale zajął III miejsce. Tegoroczne zmagania podopieczni Rafała Sroki rozpoczęli od porażki z Łodzią 1:4. Drugie spotkanie to remis z Tychami 2:2. I na koniec rozgrywek grupowych Podhalanie odnieśli pierwsze zwycięstwo nad Orlikiem Opole 5:1 .

Nasi zawodnicy z Podhala zajęli 3 miejsce w grupie i musieli grać o 5 miejsce z Legią Warszawa. Ulegli 1:4 i ostatecznie na koniec turnieju zajęli 6 miejsce.

Oczywiście nie brakło na koniec turnieju pamiątkowych zdjęć z legendą polskiego hokeja Mariuszem Czerkawskim dla niejednego młodego hokeisty idol, z którym się utożsamiają. Poza wizytą na Stadionie Narodowym młodzi hokeiści Podhala mogli uczestniczyć w meczu Ekstraklasy Legia Warszawa – Lech Poznań.

Mecze w grupie:
MMKS Podhale Nowy Targ – MOSM Tychy 2:2
MMKS Podhale Nowy Targ – ŁKH Łódź 2:4
MMKS Podhale Nowy Targ – Orlik Opole 5:1
Mecz o 5 miejsce
MMKS Podhale Nowy Targ - Legia Warszawa 1:4

Kacper Jastrzębski, Staś Michalski, Max Zaręba, Budzyk Bartek, Piotrek Warzycki, Kalata Karol, Tobiasiewicz Szymek, Głowa Max, Wsół Gabryś, Kacper Skiba, Fryźlewicz Adrian i Kamil Bocheński
Bramkarz- Kamil Firek

1. Zwycięzcą Finałowego Turnieju VI edycji Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018 została drużyna ŁKH Łódź