12.10.2020 | Wyświetleń: 599

MHL: Wyrównany mecz

W miniony weekend reprezentacja MMKS Podhale Nowy Targ kategorii CLJ/MHL miała rozegrała mecz z drużyną SMS Toruń. Mecz odbył się w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu i przyniósł zaciętą, wyrównaną grę o czym świadczy wynik 4:5 (1:2, 1:1, 2:2).

Drużyna Jacka Szopińskiego mecz zaczęła ospale i pozwoliła rywalom w przeciągu 16 minut na zdobycie dwóch bramek. W 18 minucie zareagował Jakub Malasiński i zmienił wynik na 1:2.

Od tego momentu przez tercję drugą i trzecią gracze Podhala punktowali dokładnie tyle samo razy, co rywale - dokładnie 3. Różnica jednej bramki z tercji pierwszej okazała się nie do odrobienia i zespół musiał pogodzić się z wynikiem 4:5.

SKŁAD
MMKS Podhale: Zając – Wikar, Szlembarski, Wielkiewicz, J. Malasiński, Plewa -  Żurawski, Nykaza, Trzebunia, K. Malasiński,  Jarczyk – Słowakiewicz, Sarniak, Worwa, Siuty, Maciaszek – Luberda, Danel, Leja, Długopolski, Sokół.   Trener Jacek Szopiński.
SMS: Lisewski – Dobrzeniecki, Kurnicki, Wenkler, Jeziorski, Piskalski – Schafer, Kańczewski, Laskowski, Mularczyk, Krzymowski – Rutkowski, Błotnicki, Napiórskowski, Wiwatowski, Zberek – Gołębiowski, Walczak. Trener Wojciech Milan.