Aktualności

Nabór Podhale na Stadionie Narodowym w grupie B

Wiemy już z kim w grupie zagra Nabór Podhale w turnieju Czerkawskiego


Pierwszy mecz Czerkawski na Narodowym o wyjście z grupy B zagra Nabór Podhale z ŁKH Łódż, następnie będzie zapewne bardzo cięzki mecz ze zwycięscą zeszłego sezonu "Czerkawskiego na Narodowym " MOSM Tychy, a na koniec pierwszego dnia eliminacji pozostanie walka z Orlik Opole. Wszystkie drużyny są na bardzo wyrównanym poziomie i zapewne nie będzie łatwo, ale doświadczenie naszego trenera Rafała Sroki zapewne poprowadzi najmłodszych do szczęśliwego finału walki o główne trofeum.

Dla niewtajemniczonych, zazwyczaj co roku drużyny na narodowy jadą w innych nowych składach, ponieważ regulamin mini hokeja dopuszcza graczy do rywalizacji tylko do rocznika 2008. 


Harmonogram IV Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018

*
IV Finał Turnieju Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018 odbędzie się  w dniu 5 marca 2018r na PGE Narodowym w ramach projektu Zimowy Narodowy. Rozpoczynamy o godzinie 9:00.

 

Harmonogram przewiduje następujący plan dnia

*
9.00 – otwarcie bramy wjazdowej dla autobusów
10.15 – odprawa z trenerami i weryfikacja drużyn
10.45 – ceremonia otwarcia
11.00 – runda eliminacyjna
14.00 – 16.00 – obiad
16.15 – runda finałowa
18.15 ceremonia zakończenia
18.45 – sesje zdjęciowe z Mariuszem Czerkawskim
.
.
Zespoły, które zakwalifikowały się do finału proszone są o przygotowanie i przesłanie do dnia 26 lutego na adres wtkacz@sport7.org.pl następujących danych:
1) numer rejestracyjny autobusu,
2) ilość osób towarzyszących drużynie (rodzice, opiekunowie, kibice),
3) imię i nazwisko jednego fotografa upoważnionego do wstępu na płytę lodowiska, oraz
4) szacowanej liczby zawodników w drużynach
 
Dodatkowo prosimy o dostarczenie w dniu imprezy do Wojciecha Tkacza oryginału formularza zgłoszeniowego i oświadczenia rodzica oraz zapoznanie się (oraz rodziców) z planem rozmieszczenia lodowisk i regulaminem. Materiały poniżej:
* formularz zgłoszeniowy drużyny – prosimy o wypełnienie na komputerze lub czytelnie, drukowanymi literami
.
W trakcie turnieju Stowarzyszenie zapewnia obiady dla zawodników i trenerów (do 20 osób), owoce i wodę w szatniach oraz prowiant żywnościowy (kanapka, słodka przekąska, soczek), który zawodnicy otrzymają po turnieju. Na terenie obiektu otwarta będzie kawiarnia/restauracja, w której rodzice będą mogli zakupić obiady dla siebie. Przy płycie lodowiska obiektu będzie można zakupić herbatę.
 .
Przypominamy o obowiązku zmiany łyżew wyłącznie w wyznaczonej strefie przy tafli lodowiska (nie można tego robić w szatniach) oraz o bezwzględnym zakazie wnoszenia i spożywania alkoholu w tracie imprezy (konsekwencją może być niewpuszczenie lub usunięcie osoby z terenu obiektu przez jego ochronę).

Tomasz W.

Pobrane ze strony sport 7  

Powrót