Aktualności

Zaproszenie na turniej grup Naborowych

Nasz nowotarski klub hokejowy w najbliższy weekend organizuje dwudniowy turniej najmłodszych grup młodzieżowych .

Zbliża się wielki dzień rywalizacji dla najmłodszych miłośników hokeja na lodzie. Jesteśmy tuż przed turniejem, który odbędzie się na naszym lodowisku w sobotę 17-stego lutego dla grupy rocznika 2010 i młodszych, oraz w niedzielę 18-stego dla grupy rocznika 2008 i młodszych.

Nasze waleczne maluchy zapraszają na rywalizację szczególnie najlepszych kibiców jakimi są rodzice z dziadkami, wujaszkowie z ciociami, oraz kolegów i wszystkich miłośników hokeja na lodzie. 

Trener Rafał Sroka główny szkoleniowiec naszej najmłodszej kadry powołał na turniej następujących zawodników : 

Rocznik 2010 i młodsi na sobotę. 

Na bramce staną :
Łapiący nawet muchy w łapaczkę Szlachtowski, na zmianę z nieustraszonym młodszym bratem rodziny bramkarzy Parszywką - są to bramkarze przygotowani do turniei przez słynnego w całej Polsce Pana Gabryjela Samoleja.

Zawodnicy w polu perfekcyjnie wytrenowani przez sympatycznego, a zarazem z grożna miną dyrektora szkoły nr 11 pana Roberta Furcę. 

Duda, Węglarczyk, Kowalski, Grzybała (w rezerwie Florczyk), Jaszczyk, Florczyk M, Danel, Marek Maciej, Wsół, Walicki, Rzeczkowski, Pierzchała. 

W niedzielę Podhale zagra dwoma składami : 
1 drużyna z ostatnimi szlifami formy przed turniejem Czerkawskiego w składzie:

Bramkarz o stoickim spokoju Firek,
Nieustraszeni zawodnicy : Jastrzębski, Michalski, Budzyk, Głowa, Zaręba, Warzycki, Tobiasiewicz, Skiba, Kalata, Wsół, Kwak, Szlachtowska 

2 drużyna walecznych : 
Szlachtowski, Parszywka, Iskrzycki Paweł, Szlembarski, Fryżlewicz, Bocheński, Kosmal, Florczyk Mikołaj, Ciążyński, Lapsa, Duda Węglarczyk, Kowalski, Danel. 

Dla najlepszych kibiców w sali VIP bedzie wspaniały poczęstunek przygotowny przez nasze mamy. Tatowie z dziadkami mogą przyjśc na czczo z własnym bidonem ;-) Będzie się działo, są pogłoski, że turniej kończymy grilem i zjazdem na byle czym z góry Zadział u Tomka Handzla.    
       
Sponsor imprezy jako partner główny programu Małopolska na Sportowo : Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego  https://www.malopolska.pl/

Oficjalny portal województwa małopolskiego prowadzony przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego


Tomasz W.      
   
     

Powrót