Aktualności

CLJ/MHL: Wygrywamy w Janowie

Wczorajszy wieczór przyniósł mecz w ramach CLJ/MHL. "Szarotki" na wyjeździe starły się z KS Katowice Naprzód Janów. Po zaciętej grze do samego końca, mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny! Wynik 2:3 (1:0, 0:1, 1:2).

To był dobry mecz w naszym wykonaniu, ale nie ustrzegliśmy się błędów. Cały czas jesteśmy w fazie pracy nad stylem gry. Pojechaliśmy wyłącznie juniorskim składem z czego ponad połowa to juniorzy młodsi, ale daliśmy radę. Jestem zadowolony z zaangażowania zawodników i gry dla drużyny, niemniej przed nami mnóstwo pracy, ale mamy przed sobą cały sezon. Podobnie jak w Sanoku byliśmy stroną dominującą, zmarnowaliśmy masę okazji, lecz skuteczność do poprawy. Pewnie bronił Klimowski. Jutro nowy dzień i nowe cele. – skomentował zaraz po meczu trener drużyny, Jacek Szopiński.

Dzisiaj mecz wyjazdowy z MOSM Tychy. Początek o 12:00.

KS Katowice Naprzód Janów – MMKS Podhale Nowy Targ 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
1:0 Niedźwiedź – Ciepielewski – Kowolik (12:33 w przewadze)
1:1 F. Kapica (20:35)
2:1 Wróbel – Miłek (41:49 w osłabieniu.
2:2 J. Malasiński – Szlembarski (42:33 w przewadze)
2:3 J. Malasiński (47:31)

MMKS Podhale: Klimowski  – Wikar, Szlembarski, J. Malasiński, F. Kapica, Plewa – Sulka, Nykaza, Trzebunia, K. Malasiński, Jarczyk – Danel, Siuty, Leja,  Długopolski, Worwa – Sarniak, Luberda, Pudzisz.  Trener Jacek Szopiński.

 

Powrót