Aktualności

Wznawiamy treningi

MMKS Podhale Nowy Targ informuje, że z dniem 14 sierpnia 2020 roku, treningi w naszym klubie zostaną wznowione.

Zajęcia będą odbywały się według harmonogramu, który mogą Państwo znaleźć TUTAJ. 

Ze względu na fakt, iż powiat nowotarski został zakwalifikowany do żółtej strefy w związku z trwającą pandemią COVID-19, Zarząd Klubu wraz z kadrą trenerską bardzo prosi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa wymaganych w tej strefie, a także o stosowanie się do wewnętrznych procedur klubu, w tym szczególnie do posiadania i noszenia maseczki aż do momentu rozpoczęcia treningu. 

Jednocześnie informujemy, że przed rozpoczęciem treningu każdemu z zawodników zostanie zmierzona przez trenera temperatura. W przypadku, gdy będzie ona podwyższona, zawodnik nie zostanie dopuszczony do udziału w treningu.

Rodziców natomiast prosimy o osobiste monitorowanie stanu zdrowia swojego dziecka. Jeżeli dziecko będzie czuło się gorzej, prosimy o niewysyłanie go na trening.  

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W TRAKCIE TRENINGÓW NA LODZIE W MMKS PODHALE NOWY TARG 

1. Na teren klubu rodzice oraz dzieci proszeni są o przybycie w maseczkach 

2. Pomiar temperatury 

3. Po wejściu na teren lodowiska należy skorzystać ze znajdujących się tam środków do dezynfekcji 

4. Każdy z zawodników musi posiadać swój bidon, własne klapki i ręczniki 

5. Na czas treningu zawodnicy mogą zdjąć maseczkę 

6. W trakcie treningu bezwzględnie należy słuchać poleceń trenera 

7. Po treningu należy dokonać dezynfekcji rąk i założyć czystą maseczkę 

Uwaga. Klucze do przydzielonych szatni mają tylko trenerzy grup. Nie ma swobodnego poruszania się po korytarzu. Poszczególne grupy zawodników nie mogą się mieszać, starając się ograniczać kontakt pomiędzy grupami. Przed lodowiskiem oczekujemy na trenera i on wprowadza zawodników. Portierzy nie wydają kluczy do naszych szatni !   


Zbiór dobrych praktyk dotyczących bezpieczeństwa w trakcie treningu w MMKS Podhale Nowy Targ prezentuje poniższa grafika. (kliknij w grafikę, żeby powiększyć)

Powrót