Aktualności

PARTNERZY MMKS PODHALE NOWY TARG: ZAJAZD CZORSZTYŃSKI

Tym razem w cyklu "Partnerzy MMKS Podhale Nowy Targ", czyli gronie firm, które wspierały nas w sezonie 2019/2020, chcielibyśmy nieco przybliżyć Wam... Zajazd Czorsztyński!

Zajazd Czorsztyński to jedno z tych miejsc na mapie Podhala, które koniecznie trzeba odwiedzić. Zlokalizowany w bliskim położeniu Jeziora Czorsztyńskiego lokal dla swoich gości oferuje szereg udogodnień.
Zacznijmy od noclegów. Zajazd Czorsztyński to aż 80 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych, wśród których są te z balkonem z widokiem na zalew. Ponadto zajazd oferuje studio 3+3 oraz specjalny pokój zabaw dla dzieci. Można tu także skorzystać z wypożyczenia rowerów, czy też łóżeczka dla niemowląt. Starsze dzieci mogą natomiast czerpać radość z placu zabaw i boiska, natomiast zimą w odległości 400 metrów znajdą ślizgawkę z wypożyczalnią łyżew. Miejsce to stanowi doskonałą bazę wypadową zarówno podczas letniego, jak i zimowego wypoczynku.Wizytówką Zajazdu Czorsztyńskiego nad Jeziorem Czorsztyńskim jest bez wątpienia restauracja. Oferuje ona pyszną kuchnię, którą niejednokrotnie doceniali zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ, a dzięki możliwości organizacji w sali bankietowej imprez okolicznościowych, doceniali ją także weselnicy, solenizanci 18 urodzin, studniówkowicze, a także wielu, wielu innych gości. Zajazd Czorsztyński w sezonie 2019/2020 aktywnie wspierał nasze drużyny za co dziękujemy i wszystkich będących nad Jeziorem Czorsztyńskim, zachęcamy koniecznie do odwiedzenia tego kompleksu! Na początek, dzięki możliwości wirtualnego spaceru TUTAJ!
 

POZNAJ LEPIEJ 

Powrót