Aktualności

Zawodniczka Podhala powołana na zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorek U18

Miło nam poinformować, że w gronie 34 zawodniczek powołanych na zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorek U18, znalazło się nazwisko jednej z "Szarotek".

Karolina Pierwoła, bo o niej mowa, to bardzo dobrze rokująca zawodniczka Podhala , co zostało zauważone przez PZHL. Oprócz macierzystego klubu, Karolina trenuje również z drużyną amatorów Zbóje. Przed hokeistką MMKS Podhale Nowy Targ zapowiada się więc intensywna druga połowa sierpnia, a wszystko za sprawą zgrupowania szkoleniowego Kadry Narodowej Juniorek U18, które odbędzie się w Opolu w dniach 19 sierpnia - 26 sierpnia w Opolu. 
 
HARMONOGRAM
19 sierpnia 2020 r. – Zbiórka zawodniczek KN U18 w Katowicach, wyjazd do Opola,
19 sierpnia – 26 sierpnia 2020 r. – Zgrupowanie szkoleniowe w Opolu,
26 sierpnia 2020 r. – Zakończenie zgrupowania szkoleniowego.
 
Kierownictwo KN Juniorek U18:
1. Jabłońska Magdalena Trener główny KN Juniorek U18
2. Czarnecka Ewelina Trener asystent KN Juniorek U18
3. Czaplik Magdalena Trener asystent KN Juniorek U18 / Kierownik
4. Skrabalak Mateusz Trener asystent KN Juniorek U18
5. Wieczorek Artur Serwisant KN Juniorek U18
6. Kowalik Jolanta Fizjoterapeutka KN Juniorek U18
 
Zbiórka powołanych zawodniczek odbędzie się 19 sierpnia 2020 r. o godzinie 10.00 przy Lodowisku SPODEK w Katowicach (al. Korfantego 35). Konieczne jest posiadanie aktualnej książeczki zdrowia wraz z ważnymi badaniami lekarskimi, maseczką ochronną oraz ze sprzętem do treningu specjalistycznego i ogólnorozwojowego. Z uwagi na młody wiek powołanych zawodniczek PZHL prosi rodziców o przywiezienie ich na miejsce zbiórki oraz odbiór po zakończeniu akcji szkoleniowej.

 

Powrót