Aktualności

PARTNERZY MMKS PODHALE NOWY TARG: FIRMA KRATKI

Dzisiaj w cyklu PARTNERZY MMKS PODHALE NOWY TARG, którzy byli z nami w sezonie 2019/2020 - firma Kratki.

Firma Kratki na polskim rynku istnieje o 1998 roku. To właśnie wówczas rozpoczęła produkcję kratek kominkowych. Dzisiaj, czyli po ponad 20 latach, firma jest znanym i cenionym producentem kominków, kratek oraz akcesoriów kominkowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości i trwałości swoich produktów, firma szybko znalazła się w gronie czołowych firm kominkowych w Europie, a jej wyroby dostępne są w ponad 60 krajach świata. W sezonie 2019/2020 firma dołączyła do grona sponsorów MMKS Podhale Nowy Targ. 

Choć Kratki związane są przede wszystkim z branżą kominkową, tak warto dodać, że partner MMKS Podhale Nowy Targ specjalizuje się także w dziedzinie energii odnawialnej, a dokładniej fotowoltaiki. Kratki Energy to kompleksowa obsługa w tym zakresie. Stawiając więc na Kratki Energy można liczyć na fachowe doradztwo, pomoc w uzyskaniu dofinansowania do systemu fotowoltaicznego, wsparcie techniczne, profesjonalny montaż systemu, a także serwis i gwarancję na aż 25 lat na sprawność instalacji (83%) oraz dwa lata gwarancji na montaż. 

Jeśli jako kibic MMKS Podhale Nowy Targ i Ty byłbyś zainteresowany fotowoltaiką, to w pierwszym kroku zachęcamy do odwiedzenia strony www.kratkienergy.com i skorzystania z kalkulatora, który w sposób przejrzysty przedstawi, ile możesz zaoszczędzić na energii elektrycznej. 

Można także skorzystać z bezpłatnej analizy przeprowadzonej przez fachowców Kratki Energy.
POZNAJ OFERTĘ KRATKI:


Powrót