Aktualności

3 naszych powołanych na zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów U20

Z przyjemnością informujemy, że 3 zawodników naszego klubu MMKS Podhale Nowy Targ, zostało powołanych na zgrupowanie szkolenieniowe Kadry Narodowej Juniorów U20, a 1 zasilił grupę rezerwową. Szkolenie odbędzie się w dniach 2-16 sierpnia 2020 r. w Warszawie i Tychach.

Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U20 z naszego klubu do grona 29 zawodników zostali powołani: Fabian Kapica, Tobiasz Kapica, Jakub Żurawski. Na liście rezerwowej znalalazł się natomiast Oskar Polak. 

HARMONOGRAM:
2 sierpnia 2020 r. – Zbiórka zawodników KNJU20 w Tychach, wyjazd do Warszawy,
2 – 5 sierpnia 2020 r. – Badania diagnostyczne w Instytucie Sportu PIB w Warszawie,
5 – 16 sierpnia 2020 r. – Zgrupowanie krajowe w Tychach,
16 sierpnia 2020 r. – Zakończenie zgrupowania szkoleniowego. 

Jak informuje PZHL, zbiórka powołanych zawodników odbędzie się 2 sierpnia 2020 r. o godzinie 14.00 przy Stadionie Zimowym w Tychach - ul. De Gaulle 2. Zawodnicy muszą zgłosić się z aktualną książeczką zdrowia wraz z ważnymi badaniami lekarskimi, maseczką ochronną, a także ze sprzętem do treningu specjalistycznego i ogólnorozwojowego. Z uwagi na młody wiek powołanych zawodników PZHL prosi rodziców o przywiezienie ich na miejsce zbiórki oraz odbiór po zakończeniu akcji
szkoleniowej.


 

Powrót