Aktualności

PARTNERZY MMKS PODHALE NOWY TARG: Kancelaria Kopeć & Zaborowski

Z przyjemnością informujemy, że do grona partnerów MMKS Podhale Nowy Targ dołączył oficjalnie nowy partner. Nasz klub nawiązał bowiem stałą współprace ze znaną ze skuteczności kancelarią prawniczą Kopeć Zaborowski (KKZ). Specjalizuje się w prawie prasowym, prawie karnym, gospodarczym, z zakresu ochrony dóbr osobistych, a także dotyczącym prawa pracy. Wśród jej Klientów są zarówno największe polskie firmy prywatne i państwowe, jak też znani polscy przedstawiciele biznesu, dziennikarze i politycy.

Kancelaria Kopeć Zaborowski (KKZ) to dynamicznie rozwijająca się kancelaria prawnicza, specjalizująca się w sprawach z zakresu prawa karnego, gospodarczego, prasowego, ochrony dóbr osobistych a także z zakresu prawa pracy. 

Od początku swojej działalności, jako dwa główne filary działalności przyjęła: kompleksową i profesjonalną obsługa Klienta za rozsądną cenę oraz szukanie niestandardowych rozwiązań prawnych dla biznesu w oparciu o jej wyjątkowy Zespół ekspertów. 

Kancelaria nieustająco powiększa swój Zespół, z roku na rok przybywa zadowolonych klientów. Są wśród nich zarówno największe polskie firmy prywatne i państwowe, jak też znani polscy przedstawiciele biznesu, dziennikarze i politycy. Obecnie KKZ zatrudnia 40 prawników, najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, świadcząc usługi w j. angielskim, włoskim i hiszpańskim.

Dynamiczny rozwój i profesjonalizm KKZ są doceniane w licznych międzynarodowych rankingach. W 2019 roku Kancelaria znalazła się w prestiżowym rankingu The LEGAL 500.  Dodatkowo dwa lata z rzędu, w 2019 i 2020, zdobyła wyróżnienie w  rankingu Media Law International (MLI). Także w 2019 roku Kancelaria znalazła się w zaszczytnym gronie finalistów prestiżowego konkursu The Lawyer European Awards, organizowanego przez renomowany brytyjski magazyn THE LAWYER. Kancelaria i jej prawnicy odnoszą także sukcesy w Polsce. Wystarczy wspomnieć, że w lutym 2020 r. Partner Zarządzający Maciej Zaborowski, jako jeden z 5 adwokatów, znalazł się w prestiżowym Rankingu 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce przygotowywanym przez dziennikarzy “Dziennika Gazety Prawnej”. Zaś w 2019 r. Kancelaria oraz mec. Maciej Zaborowski zostali rekomendowani w rankingu dziennika “Rzeczpospolita” jako eksperci w dziedzinach Prawo karne dla biznesu oraz Technologie, media, telekomunikacja. Szczegóły – TUTAJ.

Kancelaria Kopeć Zaborowski osiąga sukcesy, ale nie zapomina o tych, którzy potrzebują pomocy. Od lat prowadzi wiele działań o charakterze pro publico bono. Angażuje się w nieodpłatną pomoc prawną dla osób prywatnych, których nie stać na pokrycie kosztów obsługi prawnej. Stale wspiera różne akcje charytatywne, w szczególności te, których celem jest wsparcie dzieci i młodzieży. Szczegóły – TUTAJ. Również my doświadczyliśmy jej wsparcia w minionym sezonie, za co serdecznie dziękujemy. 

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej  - www.kkz.com.pl i  śledzenia Kancelarii w mediach społecznościowych - Na Facebooku i Linkedin.


 

Powrót