Aktualności

Odpowiedź na pytania Redaktora Zubka i wynik kontroli Starostwa Powiatowego

Zachęcamy Państwa do lektury oficjalnej odpowiedzi Zarządu MMKS Podhale Nowy Targ na zadane pytania do Prezesa naszego Klubu przez Redaktora Macieja Zubka. Pan redaktor zwrócił się do Prezesa MMKS Podhale Nowy Targ z pytaniami, mającymi na celu odniesienie się do poprzednich artykułów, które jak przypominamy, niejednokrotnie wywoływały burzę. Dodajmy, że na udzielenie odpowiedzi redaktor Zubek wyznaczył czas zaledwie dwóch dni.

Zachęcamy Państwa do lektury oficjalnej odpowiedzi Zarządu MMKS Podhale Nowy Targ na zadane pytania do Prezesa naszego Klubu przez Redaktora Macieja Zubka. Pan redaktor zwrócił się do Prezesa MMKS Podhale Nowy Targ z pytaniami, mającymi na celu odniesienie się do niektórych wątków poruszanych w poprzednich artykułach, które jak przypominamy, niejednokrotnie wywoływały burzę. Dodajmy, że na udzielenie odpowiedzi redaktor Zubek pierwotnie wyznaczył czas zaledwie dwóch dni.
 
Artykuły ukazały mijający się z prawdą, nieobiektywny i krzywdzący obraz pracy naszego Zarządu. Wyjaśnienia mają na celu sprostowanie sformułowanych przez redaktora, nieprawdziwych a zarazem również nierzetelnych zarzutów wobec naszego Klubu. Takie szkodliwe działania redaktora są już nagminne. W odpowiedzi znajdą Państwo również wynik kontroli naszego Klubu przez Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, które nie dopatrzyło się żadnych statutowych nieprawidłowości w działalności naszego Klubu MMKS Podhale Nowy Targ, wbrew temu, co w jednym ze swoich materiałów prasowych propagował Pan Zubek.

Publikacje przez Macieja Zubka nieprawdziwych informacji na łamach portali podhaleregion.pl, a także hokej.net, nowytarg24.tv, na Facebooku wywołały szkody moralne i finansowe dla Klubu MMKS Podhale Nowy Targ, dlatego tak ważne jest dla nas wyjaśnienie tej sprawy do końca. 

Klub dzięki wsparciu prywatnych sponsorów zaniepokojonych coraz liczniejszymi, szkodliwymi artykułami Redaktora Macieja Zubka, mógł liczyć w tej sprawie na finansowe wsparcie i otrzymał środki darowizny na zatrudnienie do pomocy znanej kancelarii prawnej specjalizującej się w prawie prasowym. 

Mamy nadzieję, że niżej zamieszczone pisma pozwolą raz na zawsze uciąć wszelkie spekulacje, a także przyczynią się do innego podejścia Pana Macieja Zubka, który w odczuciu MMKS Podhale Nowy Targ nie zawsze wykazywał się względem naszego klubu wymaganą starannością w zbieraniu informacji do materiałów prasowych . Prezentowane treści niejednokrotnie były dalekie od obiektywizmu i mijające się z prawdą, przez co szkodzą wizerunkowi naszego Klubu.
Pytania Redaktora Zubka do MMKS Podhale Nowy Targ.ODPOWIEDŹ NA PYTANIA REDAKTORA ZUBKA


 

ODPOWIEDŹ STAROSTWA PO KONTROLI W MMKS PODHALE NOWY TARG

 

Powrót