Aktualności

PARTNERZY MMKS PODHALE NOWY TARG: WOJAS

Zapraszamy na kolejny tekst z cyklu "Partnerzy MMKS Podhale Nowy Targ" w sezonie 2019/2020. Jedną z firm, na której wsparcie mogliśmy liczyć w minionym sezonie było przedsiębiorstwo Wojas.

Nie trzeba interesować się modą, by znać mającą korzenie na Podhalu, markę "Wojas". Marka wyspecjalizowała się bowiem w produkcji obuwia i jest na rynku od kilkudziesięciu lat. W okresie tym zobyła ogromne uznanie za jakość swoich produktów oraz wzornictwo.

Firma swoje pierwsze kroki stawiała na samym początku lat 90. To właśnie wtedy Wiesław "Wojas", którego rodzina od pokoleń była związana z produkcją obuwia, rozpoczął szycie obuwia pod swoim nazwiskiem. Pierwszy sklep firmowy Wojas został otwarty w roku 1990.

Dzisiaj marka posiada już blisko 180 salonów, w tym także za granicą. Produkty Wojas można więc zakupić także w na Białorusi, Słowacji, w Czechach oraz na Węgrzech.

Firma "Wojas" za swoje produkty oraz podejście do biznesu, od roku 2013 regularnie zdobywa liczne nagrody, których pełną listę możecie podejrzeć TUTAJ

Marka w swojej ofercie posiada obuwie damskie, męskie oraz dziecięce, niemal na każdą okazję. Obok obuwia nawiązującego do klasycznej elegancji, w "Wojas" można znaleźć także buty sportowe, a także nieocenione w okresie letnim sandały. Zakupy produktów "Wojas" z powodzeniem można zrealizować także online. W sklepie www.wojas.pl poznasz aktualną ofertę producenta, sprawdzisz aktualne promocje i dzięki rozbudowanym filtrom, szybko wyszukasz coś idealnego dla siebie. 

Dla "Wojas" nie ma zadań nie do wykonania i dlatego marka zdobyła uznanie i zaufanie także wśród licznych służb. Marka dostarcza bowiem obuwie specjalistyczne dla m.in. dla wojska, straży pożarna, czy też służb leśnych.
 
A poza tematem obuwia... firma od lat zaangażowana jest także we wspieranie na Podhalu piłki nożnej, jednak w swoich działaniach nie szczędzi także wsparcia dla drużyn hokejowych. W sezonie 2019/2020 ze wsparcia "Wojas" mógł m.in. cieszyć się nasz klub MMKS Podhale Nowy Targ, za co DZIĘKUJEMY!

Jednocześnie, z okazji 30-lecia marki, chcielibyśmy życzyć całemu przedsiębiorstwu wszystkiego dobrego i dalszych sukcesów! Naszych fanów zachęcamy z kolei do odwiedzenia strony wojas.pl (TUTAJ), bo z okazji swoich 30 urodzin, "Wojas" przygotował coś specjalnego! 

 

Powrót