Aktualności

Trzymajcie kciuki!

Szanowni hokeiści MMKS Podhale Nowy Targ, trenerzy i fani. Informujemy, że otrzymaliśmy niezbyt pocieszającą informację od dyrektora MCSiR dotyczącą zamrożenia lodu w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu na sezon 2020/2021. Jak się okazuje, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że lód zostanie zamrożony dopiero od września.

Oczywiście jako Klub nie zgadzamy się z taką wizją na tegoroczne powstanie tafli lodowej, ponieważ wiemy, że niosłoby to ze sobą dużą szkodę dla naszych zawodników, dla których start okresu przygotowawczego ze względu na COVID-19 i tak niesie już pewne utrudnienia i opóźnienia. 

W związku z tym informujemy, że przedstawiciele MMKS Podhale Nowy Targ wezmą dzisiaj udział w zebraniu Komisji Sportu, gdzie podejmiemy dyskusję na ten temat. Wciąż mamy bowiem w pamięci czasy, kiedy to wraz z drużyną Wojas, nasi gracze byli zmuszeni do wyjeżdżania na treningi na Słowację. 

Mamy jednak nadzieję na pozytywny przebieg tych rozmów i wierzymy, że szansa na lód w sierpniu nie będzie tylko szansą, a stanie się faktem.  

MMKS Podhale Nowy Targ

 

Powrót