Aktualności

PARTNERZY MMKS PODHALE NOWY TARG: LAVARD

Miniony sezon hokejowy 2019/2020 przez wszystkie zawirowania z COVID-19 z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Zanim jednak przystąpiliśmy do rozgrywek w tym sezonie, to wiedzieliśmy, że jest z nami na pokładzie... firma LAVARD, wchodząca w grono partnerów MMKS Podhale Nowy Targ. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam ją nieco bliżej.

LAVARD to marka z bogatą tradycją i ogromnym doświadczeniem. Założona została ona w roku 1975 i dzięki wielopokoleniowej pasji i umiejętnościom z dziedziny krawiectwa, LAVARD jest obecnie uznaną marką nie tylko w Polsce. Kolekcje odzieżowe LAVARD, zarówno te dla kobiet, jak i mężczyzn charakteryzuje nowoczesne wzornictwo, które łączy się z klasyczną elegancją. W LAVARD można znaleźć elegancką odzież na co dzień, jak i na tak wyjątkowe okazje jak ślub. 


Co ciekawe, cały proces produkcyjny LAVARD odbywa się u nas na Podhalu, a dokładniej w Starem Bystrem! Do tworzenia kolekcji marka stosuje natomiast najwyższej jakości materiały, w tym tkaniny włoskie. 

LAVARD swoją sprzedaż prowadzi stacjonarnie, dzięki czemu z logo marki można spotkać się np. w galeriach handlowych. Marka idzie jednak z duchem czasu i prowadzi także wygodną i będącą idealną odpowiedzią na dzisiejsze, trudne czasy sprzedaż online z darmową dostawą od 200 zł i darmowym zwrotem.
Marka pozostaje w silnej relacji z naszym regionem, czego przykładem może być m.in. jej zaangażowanie we wsparcie naszego klubu MMKS Podhale Nowy Targ w sezonie 2019/2020. Przedsiębiorstwu, w tym całej kadrze LAVARD, życzymy dalszych sukcesów i jednocześnie dziękujemy za Waszą pomoc w tym sezonie!


  POZNAJ LEPIEJ 

Powrót