Aktualności

Legutko Nowy Targ przekazuje sprzęt dla MMKS Podhale Nowy Targ

Pan Grzegorz, będący właścicielem firmy Legutko Nowy Targ (okna/parapety/rynny/dachy/ogrodzenia/tarasy) wsparł dzisiaj nasz klub sprzętem hokejowym dla młodzieży MMKS Podhale Nowy Targ. Do magazynu naszego klubu trafiły więc m.in. dwie pary łyżew, kaski oraz odzież ochronna. Gdy cała ta sytuacja z koronawirusem minie, sprzęt będzie mógł służyć naszym hokeistom.

Pan Grzegorz, będący właścicielem firmy Legutko Nowy Targ (okna/parapety/rynny/dachy/ogrodzenia/tarasy) wsparł dzisiaj nasz klub sprzętem hokejowym dla młodzieży MMKS Podhale Nowy Targ. Do magazynu naszego klubu trafiły więc m.in. dwie pary łyżew, kaski oraz odzież ochronna. Gdy cała ta sytuacja z koronawirusem minie, sprzęt będzie mógł służyć naszym hokeistom. 

Panie Grzegorzu, jeszcze raz dziękujemy za to wsparcie MMKS Podhale Nowy Targ! 
Życzymy zdrowia! 

Naszych fanów zachęcamy z kolei do zajrzenia na stronę www.legutko.pl i lepszego zapoznania się z ofertą firmy.
 

Powrót