Aktualności

PARTNERZY MMKS PODHALE NOWY TARG: FIRMA SAS

Sezon 2019/2020 zakończył się dość nietypowo i przedwcześnie. Ta nowa rzeczywistość nie zniechęca nas działania i głęboko wierzymy, że gdy to wszystko minie, pełni motywacji będziemy mogli powrócić do naszego hokejowego świata. Zanim to jednak nastąpi, chcielibyśmy nieco podsumować to, co wydarzyło się w minionym sezonie i podziękować tym, którzy byli z nami. Otwieramy więc cykl „Partnerzy MMKS Podhale Nowy Targ”, w którym przedstawimy ich Wam bliżej.

Jedną z firm, który kolejny sezon z rzędu była z nami i która poza kibicowaniem „Szarotkom” MMKS Podhale Nowy Targ także aktywnie wspierała klub, był Zakład Metalowo-Kotlarski SAS. To firma zajmująca się produkcją zaawansowanych kotłów grzewczych na paliwa stałe. 

Firma dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w to, co robi, z niewielkiego zakładu rzemieślniczego przerodziła się w jednego z czołowych producentów w branży kotlarskiej w Polsce. Dzięki szerokiej ofercie i wysokiej jakości, kotły SAS zdobyły uznanie klientów nie tylko w kraju, ale także i za granicą w tym m.in. na Białorusi, Ukrainie, w Mołdawii, Rumuni, Słowacji, na Węgrzech, czy we Włoszech.Zakład SAS poza kotłami zasypowymi oraz nowoczesnymi z podajnikiem, czy też kotłami klasy 5 na eko-groszek, od wiosny 2020 może pochwalić się również nowym produktem jakim jest pompa ciepła Vesta. Jak warto dodać, za produkt ten nasz partner SAS w marcu 2020 podczas Targów ENEX 2020 został nagrodzony medalem targów. To już kolejna edycja Targów, gdzie Jury Konkursowe doceniło urządzenie SAS. W 2017 r. medal targowy otrzymał kocioł BIO SOLID z opatentowanym palnikiem peletowym MULTI FLAME, a w roku 2018 wyróżniony został kocioł BIO COMPACT. Firmie SAS serdecznie gratulujemy, życzymy kolejnych, wielkich sukcesów i dziękujemy, że jesteście z nami. Wasze wsparcie w minionym sezonie okazało się nieocenione!


Na zdjęciu najmłodsi zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ. Drużyna Naboru 

Jeśli czytasz ten tekst jako kibic MMKS Podhale Nowy Targ i zastanawiasz się nad wymianą kotła w domu lub systemem grzewczym do nowego domu, to zachęcamy do bliższego zapoznania z ofertą SAS i kontaktu z przedstawicielami.
 
Kliknij w przycisk WWW i poznaj SAS lepiej!
 


 

Powrót