Aktualności

Komunikat i podziękowania

Przedwczesny koniec sezonu 2019/2020

Szanowni Państwo

w związku z zaistniałą sytuacją, czyli pandemią koronawirusa, która dezorganizuje życie ludzi w ponad 120 krajach, w ostatnim czasie musieliśmy zmierzyć się z szeregiem niespotykanych decyzji na wielu płaszczyznach. Jedną z nich było stopniowe odwoływanie dużych imprez masowanych, następnie przerwanie zajęć dydaktycznych w szkołach, ograniczenia w urzędach i innych placówkach, a w ostatnim czasie także zamknięcie granic naszego kraju i rekomendacje władz, by pozostać w domach. Koronawirus wpłynął także na rozgrywki sportowe, w tym hokejowe. Sezon zakończył się więc znacznie wcześniej. 

W tym miejscu chciałbym więc bardzo serdecznie podziękować wszystkim trenerom MMKS Podhale Nowy Targ za Waszą pracę w sezonie 2019/2020. Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna, za trud, ogromne zaangażowanie i poświęcenie, jakie włożyliście w ostatnich miesiącach w przygotowanie zawodników Podhala do minionych rozgrywek. Wasza praca była i pozostanie nieoceniona! Słowa podziękowania kieruję również do wszystkich kierowników grup, którzy pomagali klubowi w niezliczonych kwestiach organizacyjnych, w tym oczywiście każdorazowo podczas wszelkich wyjazdów. 

Miniony sezon 2019/2020 był także kolejnym sezonem, w trakcie którego bardzo dobrze układała się współpraca naszego klubu z MCSIR Nowy Targ. Dziękuję więc wszystkim przedstawicielom MCSIR, w tym Panu dyrektorowi Krzysztofowi Łapsie za ten owocny sezon i otwartość na inicjatywy MMKS Podhale Nowy Targ. 

W swoich podziękowaniach nie mógłbym oczywiście nie wspomnieć o administracji klubu, a także ludziach odpowiedzialnych za utrzymanie lodowiska i wszystkim prywatnie w to zaangażowanym. 

W najbliższym czasie poinformujemy o zakończeniu sezonu i terminach tego wydarzenia dla poszczególnych grup, a także o zebraniu z trenerami, które przyjmie najprawdopodobniej formę online. 

Kończąc swoje podziękowania, chciałbym wszystkim życzyć dużo zdrowia i wytrwałości w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach. Dołączam się także do apelu władz kraju o to, by dzieci i młodzież zwolnione w ostatnim czasie z zajęć dydaktycznych, w tym także nasi zawodnicy zwolnieni z treningów w klubie, ograniczyli swoje wyjścia i spotkania z rówieśnikami. Niech ten wolny czas posłuży na odpoczynek i naukę w domowym zaciszu.

Z poważaniem
Zdzisław Zaręba wraz z Zarządem


 

Powrót