Aktualności

Zawodnicy Miesiąca - LUTY 2020

Miniony luty był trzecim miesiącem, w trakcie którego zawodnicy poszczególnych grup walczyli o tytuł Zawodnika Miesiąca. Poznajcie zawodników, którzy swoją ciężką pracą w lutym, zasłużyli zdaniem sztabu trenerskiego na wyróżnienie.

ZAWODNICY MIESIĄCA – LUTY 2020

NABÓR - Mieszko Szlachtowski
Mimo wielu zajeć dodatkowych, Mieszko jest obecny prawie na każdych zajęciach. Wykazuje duże zaangażowanie na treningach. Można go także pochwalić za wysoką kulturę osobistą.

ŻAK MŁODSZY - Kacper Jastrzebski 
Kacper potrafi poprowadzic grę, kiedy mamy mało zawodnikow i przeciwnik zyskuje przewagę. Kilka razy pokazał, że potrafi grać do końca. Nastąpiła także u niego ogromna poprawa w poruszaniu się po lodzie. Technika kija i teraz jeszcze jazda, to bardzo duży atut tego zawodnika.

ŻAK STARSZY - Bartosz Brynczka
Zawodnika należy pochawalić za 100% frekwencję na zajęciach, pracę nad sobą i poczynione postępy.

MŁODZIK - Marcin Pudzisz
Zawodnik uczestniczył we wszystkich treningach, nawet dwa razy dziennie. Widać u niego progres i zaangażowanie.

CLJ - Krystian Wikar
100% frekwencja na treningach, zaangażowanie na treningach i w meczach. Zawodnik pozytywnie wpływa na drużynę.

PLHK - Zuza Furtak
Jedyna zawodniczka na pozycji bramkarza w drużynie. Zawsze można na nią liczyć.


--
O RANKINGU
Zawodnik Miesiąca to inicjatywa władz klubu, mająca na celu docenić zawodników, którzy wkładają ogrom serca i pracy w trakcie treningów oraz w trakcie rywalizacji sportowej z rywalami, a także zmobilizować resztę drużyny do podążania śladami najlepszych kolegów.

Każdego miesiąca w każdej z grup sztab trenerski odpowiedzialny za treningi grupy, będzie typował jedną osobę, która jego zdaniem w danym miesiącu poczyniła największy progres, ciężko pracowała i zasługuje na wyróżnienie. Poza chlubnym tytułem Zawodnik Miesiąca zawodnik w ramach gratyfikacji zostanie zwolniony w kolejnym miesiącu z opłaty składki oraz z opłat za pojedyncze mecze.

Tytuł Zawodnika Miesiąca będzie przyznawany pod koniec każdego miesiąca i tak aż do końca sezonu 2019/2020. Zawodnik, który zdobędzie tytuł i nie będzie zwalniał tempa na treningach i podczas meczy, będzie miał szanse na tytuł także w kolejnych miesiącach.

Dopełnieniem inicjatywy będzie prowadzony osobny ranking Zawodnik Roku danej grupy. Zawodnik, który w trakcie sezonu zostanie Zawodnikiem Miesiąca największą ilość razy, zostanie nagrodzony przez klub nowym kijem hokejowym.

 

Powrót