09.03.2020 | Wyświetleń: 1082

MŁODZIK: Te nieszczęsne dogrywki...

Dwa, weekendowe mecze ligowe podopiecznych Pavla Koroleva przyniosły potężną dawkę emocji, ale niestety w obu przypadkach o wyniku przesądziła dogrywka. Dogrywka, która jak należy podkreślić, nie ułożyła się po naszej myśli.

Sobotnim rywalem "Szarotek w rozgrywkach ligowych była Cracovia Kraków. Gra w spotkaniu od samego początku była niezwykle wyrównana. Tercja pierwszy przyniosła 1:1, druga to lekka przewaga Cracovii i jej bramka, natomiast trzecia, to 1:0 dla "Szarotek". W efekcie wynik 2:2 trzeba było rozstrzygnąć w dogrywce. Ta niestety ułożyła się po myśli Cracovii. Tak więc 2:3 dla rywali.

BRAMKI DLA PODHALA: Karol Sarniak, Piotr Bury.

W niedzielę w trakcie meczu z UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok - swoiste deja vu. Regulaminowy czas gry także przyniósł zaciętą i maksymalnie wyrównaną grę, zakończoną remisem 2:2. O wszystkim zdecydowała dogrywka. W niej szczęście dopisało ekipie z Sanoka. Mecz zakończył się ponownie wynikiem 2:3.

BRAMKI DLA PODHALA: Dawid Łojas, Kacper Malasiński.

Po dotychczasowych rozgrywkach w tabeli Młodzik MOZHL nasza drużyna zajmuje niezmiennie drugą lokatę, choć coraz mocniej po piętach depcze jej Cracovia.