02.03.2020 | Wyświetleń: 1347

ŻAK MŁODSZY: Turniej w Nowym Targu z drugim miejscem

W niedzielę 1 marca na nowotarskim lodzie w Miejskiej Hali Lodowej rozegrany został Turniej Żaka Młodszego. Na wydarzenie do Nowego Targu przyjechały zespoły UKH Unia Oświęcim, KH Dębica oraz UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok. Naszej drużynie, grającej w roli gospodarza, udało się podsumować turniej na drugim miejscu.

Zmagania "Szarotek" rozpoczęły się od meczy z UKH Unią Oświęcim. Rywale byli w dobrej dyspozycji i spotkanie przyniosło bardzo zaciętą, wyrównaną grę. Do tego stopnia wyrównaną, że w chwili upłynięcia regulaminowego czasu gry, mieliśmy remis 2:2. To oznaczało oczywiście dogrywkę (do trzech goli). W tej części gry to rywale okazali się lepsi i ostatecznie wygrali dogrywkę 3:2.

W meczu z KH Dębicą gracze Podhala zagrali perfekcyjnie i w trakcie trzech tercji aż dziesięciokrotnie umieszczali krążek w bramce swoich rywali. Gdy rozbrzmiała syrena końcowa, mieliśmy 10:0 dla MMKS Podhale Nowy Targ.

W ostatnim pojedynku "Szarotki" spotkały się z zespołem z Sanoka. Tu podobnie jak w meczu z Unią Oświęcim spotkanie zakończyło się remisem i wszystko miało rozstrzygnąć się w dogrywce. Przyniosła ona wynik 3:1 dla Niedźwiadków.

Drużyna MMKS Podhale Nowy Targ z sumą 5 punktów, turniej zakończyła na drugim miejscu.