02.03.2020 | Wyświetleń: 940

MŁODZIK: Wygrana Cracovią!

Niedziela 1 marca przyniosła świetny sukces naszej drużyny kategorii Młodzik. Podopieczni trenera Pavla Koroleva mecz z Cracovią rozegrali po swojemu, co przyniosło zwycięstwo 4:8.

Inicjatywę w pierwszych minutach przejęli zawodnicy Krakowa. W 5 minucie udało się im pokonać stojącego w bramce "Szarotek" Daniela Tabaczyńskiego. Gracze Podhala dali sobie niespełna 9 minut, by odpowiedzieć. W 14 minucie świetny strzał oddał Jakub Trzebunia, który wyrównał na 1:1. Idąc jednak za ciosem chwile później po wspólnej akcji z Kacprem Malasińskim i Łukaszem Długopolskim zdobył kolejną bramkę dla MMKS Podhale Nowy Targ. Tercja pierwsza przyniosła więc 1:2 dla naszego zespołu.

W kolejnej tarcji gra była bardzo wyrównana. Bramką zaczęła Cracovia, ale później dwoma strzałami odpowiedziały "Szarotki". Cracovia nie pozostała dłużna i mieliśmy 2:2. W 38 minucie wykazał się jednak Łukasz Długopolski, który zmienił wynik na 2:3 dla Podhala.

W tercji trzeciej znów zaczęła Cracovia, ale później z ogromnym impetem uderzyło Podhale, które zdobyło 3 bramki!

Mecz zakończył się 4:8 dla MMKS Podhale Nowy Targ.

Bramki: Jakub Trzebunia 4, Łukasz Długopolski 2, Kacper Malasiński 1, Damian Rączka 1.

Młodzik MMKS Podhale Nowy Targ w klasyfikacji Młodzik MOZHL zajmuje drugie miejsce. Liderami pozostają Niedźwiadki Sanok.