25.02.2020 | Wyświetleń: 765

JUNIOR MŁODSZY: XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Zmagania w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych rozpoczęły się dzisiaj dla hokeistów (Junior Młodszy). Pierwszym meczem turnieju grupy D (Tychy) był mecz Szarotek z Niedźwiadkami Sanok.

Gracze Podhala zmagania rozpoczeli od szybkiego ataku, co pozwoliło im zamknąć pierwszą tercję z wynikim 1:0.

Druga tercja to także świetna gra naszych i kolejne dwie, obiecujące bramki. Jedna bramka graczy z Sanoka zmieniła wynik na 3:1.

W trzeciej tercji rywale bardzo mocno się zmobilizowali i wyrównali wynik. Gdy zabrzmiała syrena, tablica wyników wyświetlała rezultat 3:3. Tak więc dogrywka.

W tej szczęście było jednak po stronie przeciwników, którzy zdobyli zwycięską bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 3:4.

Walczymy jednak dalej! Przed naszymi zawodnikami kolejne zmagania. Jutro Szarotki zagrają z MKS Sokołami Toruń. Mecz rozpocznie się o 12.30.