24.02.2020 | Wyświetleń: 921

MŁODZIK: Triumf nad UKH Unią Oświęcim!

W sobotę 22 lutego "Szarotki" kategorii Młodzik rozegrały mecz ligowy z zespołem UKH Unia Oświęcim. Zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ już od pierwszej tercji zaczęli intensywne napieranie na rywali i nie odpuszczali w żadnej tercji. W efekcie mecz zakończył się zwycięstwem zawodników Podhala 2:5!

Po krótkim wyczuciu przeciwnika, w 4 minucie Kacper Malasiński reprezentujący MMKS Podhale Nowy Targ przystąpił do działania i oddał celny strzał, który dał "Szarotkom" pierwszą bramkę. Jak się okazało bramka Malasińskiego była jedyną w tej części gry, przez co tercja pierwsza zakończyła się wynikiem 0:1.

W kolejnej części spotkania zawodnicy Unii ruszyli z odwetem i w 36 minucie wyrównali wynik. Ich radość nie trwała jednak długo, bo minutę później skuteczny atak przypuściła Damian Rączka z MMKS Podhale Nowy Targ. Tercja druga zakończyła się więc 1:1,

Po przerwie gracze Podhala poszli za ciosem i zaczęli całą serię celnych strzałów. Punktowali Kacper Malasiński, Jakub Trzebunia. W sumie zdobyli oni trzy bramki, co w 59 minucie dawało wynik końcowy 1:5, ale dosłownie w ostatnich sekundach bramkę dla gospodarzy bramkę zdobył jeszcze Filip Witek. Mecz zakończył się zwycięskim 2:5 dla "Szarotek"!

Bramki: Kacper Malasiński x3, Damian Rączka x1, Jakub Trzebunia x1

Na chwilę obecną w rozgrywkach zawodnicy MMKS Podhala Nowy Targ zajmują drugie miejsce w tabeli. Po piętach depcze im MKS Cracovia Kraków. Liderem jest z kolei klub UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok.

Planowo kolejnym spotkaniem "Szarotek" będzie mecz z KH Dębica (29.02.2020).